Polski Angielski Niemiecki Czeski

Poetycki wieczór u emerytów - spotkanie z Miłoszem Wrzesińskim

Poetycki wieczór u emerytów - spotkanie z Miłoszem Wrzesińskim Print
Dnia 20 listopada 2013 r. z inicjatywy Polskigo Zwiazku Emerytów koła nr 2 w Niemczy w gościnnym wnętrzu kawiarni "Pod Łabędziem"  odbyło się spotkanie autorskie niemczańskiego poety Miłosza Wrzesińskiego. Przy dużej jak na warunki "grodu nad Ślęzą" i tego typu spotkanie frekwencji autor prezentował przede wszystkim swoje teksty z nowego, trzeciego już w jego dorobku

tomika wierszy "Łatwizna".

Od strony wizualnej tomik wzbogacony został o fotografie Bartłomieja Barczyka, których forma dobrze koresponduje z treścią wierszy starając się uchwycić życie na gorąco, być jak najbliżej tego co autentyczne, jak najbliższe krwioobiegowi. W trakcie spotkania fotografie te wyświetlane były w tle tak, aby dodatkowo wprowadzić słuchaczy w odpowiedni nastrój.

Poetycką narrację urozmaicił i od strony muzycznej prezentację uświetnił inny mieszkaniec Niemczy - Janusz Małolepszy wykonując swoje kompozycje do słów bohatera spotkania. Z pewnością tego pochmurnego jesiennego wieczora poetyckie serce Niemczy biło w kawiarni "Pod Łabędziem"... i wcale nie biło słabo.

Na zakończenie pojawiła się przyjęta życzliwie przez puliczność propozycja, by cyklicznie organizować spotkania autorskie również innych twórców. Miejmy nadzieję, że uda się ją zrealizować.

Galeria zdjęć

Ostatnie aktualności

Wszystkie aktualności

Pogoda w regionie

copyrights © 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. design: Encja.com

encja.com parp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013