Polski Angielski Niemiecki Czeski

Jasełka 2014 w Gminie Niemcza

Jasełka 2014 w Gminie Niemcza Print
W niedzielę 12 stycznia w Sali Widowiskowej NOK odbył się XXIV Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych Jasełka 2014. W przeglądzie wzięły udział trzy grupy teatralne: Zespołu Szkół w Niemczy, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie i Przedszkola Publicznego w Niemczy.

Przegląd otworzyły Jasełka zatytułowane „Co odmieniło nasza klasę” przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół w Niemczy w reżyserii siostry Marii Koczwary. Kolejna grupą było Przedszkole publiczne w Niemczy z Jasełkami zatytułowanymi „Hejże ino dyna narodził się Bóg dziecina"Nad przedstawieniem czuwały pani Halina Hohol i pani Anna Okarma.Trzecie przedstawienie jasełkowe wykonane było przez uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie zatytułowane „O Bogu przychodzącym”. Jasełka przygotowane pod opieką księdza Grzegorza Jakuszewskiego i panią dyrektor szkoły Iwonę Gomułkiewicz. Na zakończenie każdego przedstawienia, obecni na przeglądzie burmistrzowie Grzegorz Kosowski i Kazimierz Figzał wręczali pamiątkowe dyplomy oraz ufundowany przez burmistrza i Niemczański Ośrodek Kultury słodki poczęstunek dla każdego występującego uczestnika. Cały przegląd obejrzało około 150 widzów.

Galeria zdjęć

Ostatnie aktualności

Wszystkie aktualności

Pogoda w regionie

copyrights © 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. design: Encja.com

encja.com parp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013